כתב ויתור עבור Buzzpeed

If you require any more information or have any questions about our site’s disclaimer, please feel free to contact us by email at [email protected]

כתב ויתור עבור Buzzpeed

כל המידע באתר האינטרנט הזה – https://buzzpeed.com – מתפרסם בתום לב, למטרות מידע כללי בלבד. Buzpeed אינו מתחייב על שלמות המידע, על מהימנות ועל דיוק. כל פעולה שתנקוט במידע שאתה מוצא באתר אינטרנט זה (Buzzpeed) היא באחריותך בלבד. באצפי לא תיעשה כל נזק או אובדן בקשר לשימוש באתר האינטרנט שלנו.

באתר האינטרנט שלנו, באפשרותך לבקר באתרי אינטרנט אחרים על-ידי הפעלת היפר-קישורים לאתרים חיצוניים כאלה. בעוד אנו שואפים לספק רק קישורים איכותיים לאתרי אינטרנט שימושיים ואתיים, אין לנו שליטה על התוכן והטבע של אתרים אלה. קישורים אלה לאתרי אינטרנט אחרים אינם מרמזיים המלצה עבור כל התוכן שנמצא באתרים אלה. בעלי אתרים ותוכן עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת וייתכן שתתרחש לפני שנצטרך להסיר קישור שעשוי להיות פגום \’לא\’.

אנא שימו לב שבעת עזיבת אתר האינטרנט שלנו, ייתכן שלאתרים אחרים יש מדיניות פרטיות ותנאים שונים שמעבר לשליטתנו. הקפד לבדוק את מדיניות הפרטיות של אתרים אלה וכן את “תנאי השירות” שלהם לפני שאתה עוסק בכל עסק או מעלה מידע.

להסכים

באמצעות אתר האינטרנט שלנו, אתה מסכים בזאת להצהרת הוויתור שלנו ומסכים לתנאים שלה.

לעדכן

אם נעדכן, נתאם או נבצע שינויים במסמך זה, שינויים אלה יפורסמו כאן באופן בולט.